Zarezerwujcie sobie wolny czas, Dragon Age: Inkwizycja to nie gra na jeden wieczór

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. W sieci pojawiły się informacje dotyczące długości zabawy jaką dostarczy nam Inkwizycja.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja zbliża się wielkimi krokami, twórcy nie dają zapomnieć graczom, że już niedługo gra trafi w ich ręce. Tym razem postanowili wypowiedzieć się na temat długości gry i powiedzieć ile zajmie nam przeprowadzenie Inkwizycji. Wszystkie szczegóły na ten temat zdradził Cameron Lee, czyli producent gry.

Okazuje się, że ukończenie wątku głównego fabularnego to zabawa na jakieś 20-40 godzin. A co jeśli zdecydujemy się na dogłębną eksplorację oraz wykonywanie zadań niezwiązanych z główną osią fabularną? Gdy wybierzemy taki styl zabawy, to na ukończenie Dragon Age: Inkwizycja będziemy musieli zarezerwować sobie do 150 do 200 godzin. Trzeba przyznać, że to bardzo dobry wynik, a fani gatunku raczej nie powinni być zawiedzeni.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 18 listopada tego roku.

[dzięki- http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-10-solo-dragon-age-inquisition-has-200-hours-of-content]

More from Mikołaj Ciesielski

Czterech nowych łowców oraz Behemot już wkrótce trafią do Evolve

Evolve zadebiutowało na rynku w lutym. Twórcy cały czas wspierają swoją grę...
Read More