Zaprezentowano kolejną limitowaną edycje PlayStation 4

The Evil Within jest grą z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest ekipa Tango Gameworks pod przewodnictwem Shinjiegio Mikamiego. Do sieci trafiły informacje dotyczące limitowanej edycji PlayStation 4 z grafiką pochodząca z The Evil Within.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror

The Evil Within jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku przez fanów gatunku survival horror. Sony postanowiło zrobić ukłon w stronę owych ludzi i przygotowało specjalną edycją PlayStation 4 z motywem najnowszej produkcji studia Tango Gameworks. Trzeba przyznać, że zarówno w kolorze czarnym, jak i białej kolorystyce wygląda świetnie. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy również Wam się podoba.

Firma Sony nie podała jeszcze ceny edycji limitowanej, lecz już teraz wiadomo, że PlayStation 4 z motywem The Evil Within nabyć będzie można jedynie poprzez japońską sieć sprzedaży, bowiem to właśnie na ten rynek edycja ta została przygotowana. Jak widać japońska firma stara się o względy swoich rodaków. Miejmy nadzieję, że również do Europy trafią kiedyś limitowane wersje najnowszej konsoli firmy Sony.

The Evil Within zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 16 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Marzycie, aby być mewą lub kurczakiem? W GTA V na konsole ósmej generacji jest to możliwe

Grand Theft Auto V zadebiutowało na rynku we wrześniu zeszłego roku, lecz...
Read More