Zapraszamy za kulisy gry Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, która oparta jest na twórczości angielskiego pisarza J. R. R. Tolkiena. Za tytuł ten odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Aktorzy, odgrywający rolę w Śródziemie: Cień Mordoru postanowili zabrać graczy za kulisy tej produkcji.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na konsole nowej oraz starej generacji.

W najnowszym materiale udostępnionym przez twórców aktorzy, czyli Troy Baker(znany m.in z roli Delsina w inFamous: Second Son) oraz Alastair Duncan opowiadają o rolach, które odgrywają podczas prac nad Śródziemie: Cień Mordrou, a także przedstawiają w jaki sposób ukazują relację bohaterów. Od razu można zauważy, że Troy Baker po raz kolejny, tak jak w przypadku inFamous: Second Son pokaże klasę. Z resztą zobaczcie sami. Dzięki temu materiałowi poznajemy także kolejne szczegóły fabuły, które również jak na dzień dzisiejszy prezentuje się dobrze.

Miejmy nadzieję, że również w dniu premiery o najnowszej grze Monolith Productions będzie się mówiło dobrze, ponieważ fani Tolkiena od dawna czekają na udaną produkcję osadzoną w ich ulubionym uniwersum. Sami twórcy budzą apetyty graczy, ponieważ z każdym kolejnym materiałem prezentującym rozgrywkę odnoszę wrażenie, że Śródziemie: Cień Mordoru będzie co najmniej dobrą produkcją, a dla fanów uniwersum stworzonego przez Tolkiena po prostu pozycją obowiązkową.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 3 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014 – rzućcie okiem na świeży zwiastun Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii, która opowiada o losach Asasynów....
Read More