Zapraszamy Was za kulisy gry The Evil Within

The Evil Within jest grą z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest ekipa Tango Gameworks pod przewodnictwem Shinjiegio Mikamiego. Do sieci trafiły ciekawe materiały wideo, które pozwalają nam zajrzeć za kulisy tworznie tej produkcji.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

Najnowsza produkcja studia Tango Gameworks jest niezwykle wyczekiwana zarówno przez fanów gatunku oraz Shinjiego Mikamiego. Najnowsze materiały wideo przygotowane przez wydawcę gry, czyli przez Bethesdę. Jeśli jesteście ciekawi jak powstawało The Evil Within oraz chcecie dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby stworzyć dobry horror, to rzućcie okiem.

Należy jednak pamiętać, że poniższe filmy mogą zawierać liczne spojlery dotyczące fabuły. Jeśli więc nie chcecie psuć sobie dobrej zabawy, to zapoznajcie się z tymi materiałami dopiero po ukończeniu gry. Warto również wspomnieć, że kilka dni temu do sieci trafił mnóstwo informacji dotyczących The Evil Within. Jest to przestroga dla ludzi, którzy nie mogą doczekać się tej produkcji, ale nie chcą poznać jej szczegółów przed premierą.

The Evil Within zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 16 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Wiedźmin 3 na pewno trafi w nasze ręce w lutym.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra cRPG studia CD Projekt RED, jak...
Read More