Zapraszamy na rundkę po mieście Batmobilem w grze Batman: Arkham Knight

W trakcie targów E3 udostępniono nowe fragmenty rozgrywki z gry Batman: Arkham Knight. Filmik zawiera sceny z jazdy pojazdem głównego bohatera, czyli Batmobilem.

Batman odrodził się w branży elektronicznej rozrywki dzięki serii Arkham.
Batman odrodził się w branży elektronicznej rozrywki dzięki serii Arkham.

Batman: Arkham Knight otrzymało kolejne materiały promocyjne z okazji targów E3. W sieci udostępniono filmik z zarejestrowaną rozgrywką. Wideo jest bogate w elementy poruszania się pojazdem Batmana, a więc Batmobilem. 

Trzeba przyznać, że kolejne fragmenty rozgrywki z tej gry udowadniają nam, z jak wielkim rozmachem ten tytuł został zaprojektowany. Na wstępie możemy zaobserwować swobodny przelot głównego bohatera nad miastem. W trakcie deszczu metropolia prezentuje się wyśmienicie, widać tutaj wszędobylski mrok przecinany przez światła neonów. Animacja lotów Batman jest bardzo efektowna, jest to jedna z aktywności w grze, którą wykonywać będziemy najczęściej. 

Podobnie sprawy się mają w przypadku kierowania naszym pojazdem. Rozmawiamy tutaj o futurystycznym pojeździe głównego bohatera, który nierozerwalnie kojarzy się z filmowymi adaptacjami i samym komiksem. Rocksteady zapewnie nie mogło wykorzystać tego pojazdu w trzech poprzednich odsłonach, ponieważ gry z tej serii nie dysponowały aż tak rozległym światem, aby korzystanie z batmobilu było wymagane. Warto jednak zaznaczyć, że batmobil to coś więcej niż tylko pojazd służący do błyskawicznego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Jest to wielofunkcyjna, potężnie uzbrojona maszyna, która zawsze będzie gotowa na wezwanie Bruce’a.

Tytuł ukaże się tylko na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Poniżej możecie rzucić okiem na wspomniany materiał prezentujący rozgrywkę.

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus w kwietniu 2015 otrzyma Whoa Dive! na PlayStation 4

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat gier z oferty PlayStation...
Read More