Zapraszamy do Mordoru, z nowym zwiastunem Middle-earth: Shadow of Mordor

Śródziemie: Cień Mordoru to kolejna gra typu action RPG osadzona w świecie trylogii Tolkiena. Gra jest przeznaczona na konsole nowej generacji, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. 

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

Czekacie na gry nawiązujące do trylogii J.R.R. Tolkiena? Mamy dla Was dobrą wiadomości, już niebawem premiera Middle-earth: Shadow of Mordor. Firma Warner Bros. zaprezentowała nowy zwiastun tego tytułu prezentujący uzbrojenie Taliona i runy służące do jego ulepszania. Trailer pokazuje w jaki sposób nasz bohater będzie mógł rozwijać swoje umiejętności. Mowa tutaj o zestawie broni, a więc łuku, sztylecie oraz mieczu, które możemy ulepszać przy użyciu zestawu Run. Te ostatnie zdobędziemy po ubiciu wrogich jednostek, ale nie tych standardowych, ale ich dowódcach. Jest to bardzo ciekawy patent, który ewidentnie wpłynie na wartość oraz atrakcyjność rozgrywki. Kto z Was będzie chciał ubić wszystkich bossów w Middle-earth: Shadow of Mordor?

Middle- earth: Shadow of Mordor czeka na nas kilka, klasycznych już, atrakcji, m. in system dnia i nocy, a także jak zapowiadają twórcy możliwość wabienia przeciwników, a nawet skradania się. Będziemy mogli wspinać się po gzymsach i skałach i zwisać z nich, niczym Nathan Drake, choć chyba bardziej pasowałoby porównanie do Ezia zAssassin’s Creed II patrząc na podobieństwo w poruszaniu się. Czekamy na więcej materiałów z tej gry!

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED koncentruje się na rozgrywce, kwestia rozdzielczości jest zamknięta

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdecydowali się poświęcić pozostały czas do...
Read More