Zapowiedziano Zombie Army Trilogy na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

Studio Rebellion zapowiedziało właśnie grę Zombie Army Trilogy na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Mowa tutaj o zestawie dwóch gier Sniper Elite: Nazi Zombie Armie uzupełniony o trzecią odsłonę.

Zombie to popkulturowy fenomen, czy oni kiedykolwiek nam się znudzą?
Zombie to popkulturowy fenomen, czy oni kiedykolwiek nam się znudzą?

Wygląda na to, że tematyka zombies i zainteresowanie nią nie słabnie. Studio Rebellion podjęło decyzję o wypuszczeniu na rynek gry Zombie Army Trilogy, w której skład wchodzić będą dwie pecetowe odsłony Sniper Elite: Nazi Zombie Army oraz dodatkowo trzecia kampania zaprojektowana przez tego producenta. Tytuł (zgodnie z ogłoszeniem sklepiku Rebellion) ma pojawić się na rynku już 6 marca w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste PC.

Tak jak wspominaliśmy, całość będzie podzielona na trzy kampanie, podczas których będziemy musieli stanąć naprzeciwko hordom nieumarłych nazistów. Studio odpowiedzialne za grę udostępni graczom aż piętnaście poziomów. Oczywiście w zgodzie z dzisiejszymi standardami, Rebellion oferują również czteroosobowy tryb kooperacji.

Co ciekawe, dwie pierwsze odsłony gry zostały nieco odświeżone i podciągnięte do jakości 1080p. Do samych kampanii zostanie dodany tryb Hordy, dzięki czemu gracze na arenach będą mogli wspólnie odpierać ataki wrogów. Co więcej, autorzy gry zdecydowali się udostępnić nowe bohaterki.

Poniżej możecie rzucić okiem na skromną galerię udostępnioną przez twórców gry oraz pierwszy zwiastun. Coś mi mówi, że o Zombie Army Trilogy jeszcze nie raz usłyszymy.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/zombie-army-trilogy-announced-for-ps4.html]

 

Written By
More from Patryk

Remapowanie przycisków w kontrolerze od Xbox One

Już wkrótce firma Microsoft udostępni kolejny update pozwalający na zmianę funkcji przycisków...
Read More