Zapowiedziano zamknięte beta testy gry Rainbow Six: Siege

Zapowiedziano testy wczesnej wersji gry Tomb Clancy’s Rainbow Six: Siege na PS4, Xone oraz PC. Zapisywać się możecie od dnia dzisiejszego.

Rainbow Six: Siege to powrót legendarnej serii w wielkim stylu na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.
Rainbow Six: Siege to powrót legendarnej serii w wielkim stylu na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.

Rainbow Six: Siege to jeden z najciekawszych shooterów roku 2015. Firma Ubisoft zdecydowała się zorganizować testy beta gry na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. W późniejszym okresie tego roku gracze będą mogli osobiście przetestować najnowsze dzieło Ubisoftu w akcji. Należy jednak już teraz przygotować się do tej akcji, bowiem obejmie ona tylko wszystkich tych, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na ten tytuł.

Rainbow Six to legendarna marka w branży gier wideo, które pierwsza odsłona pojawiła się na rynku w roku 1998.

Należy pamiętać, że już kilkanaście dni temu firma Ubisoft rozpoczęła testy alpha gry. Teraz firma przygotowuje się jednak do większego wydarzenia, przeznaczonego dla wybranej grupki graczy. Fajnie wiedzieć, że testy beta zostały zaplanowane również z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One.

Pamiętajcie również o tym, że nadal jest szansa załapać się do testów alpha. Zainteresowani powinni spróbować odwiedzić stronę oficjalną gry i wypełnić stosowny formularz. Należy jednak pamiętać, że trzeba spełnić wymagania sprzętowe gry w wersji na PC.

Ostatnimi czasy do sieci wyciekł dłuższy gameplay z gry Rainbow Six: Siege. Tytuł wygląda całkiem pozytywnie, więc dla wielu graczy powinien być interesujący.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/rainbow_six_siege/news/rainbow_six_siege_beta_registration_now_open.html]

rainbow six siege preorder

Written By
More from Patryk

Trasa Gashodira oraz McLaren 650S na nowym materiale wideo z DriveClub

Autorzy gry DriverClub opublikowali w sieci kolejny filmik prezentujący trasę Gashodaira, która...
Read More