Zapowiedziano WRC 5 między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One

W sieci pojawiła się zapowiedź gry FIA WRC 5, czyli gry wyścigowej traktującej o rajdach samochodowych od studia BigBen. Tytuł pojawi się między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

WRC 5, czyli raj dla fanów rajdów!
WRC 5, czyli raj dla fanów rajdów!

Firma Milestone przygotowuje aktualnie Sebastien Loeb Rally Evo na konsole nowej generacji, typowy symulator gry rajdowej, ale nie przeszkadza to studiu Khyloton w zapowiedzi kolejnej gry w tych klimatach, mianowicie FIA WRC 5.

BigBen, wydawca gry, oficjalnie potwierdziło pojawienie się najnowszej odsłony serii na konsolach starej i nowej generacji. To z pewnością ukłon w stronę wiernych fanów, którzy nie zdążyli jeszcze przeskoczyć na PlayStation 4 bądź Xbox One. Co ciekawe, gra zawita również na przenośnej konsoli Sony, czyli PlayStation Vita.

Na dzień dzisiejszy nie otrzymaliśmy większej ilości informacji na temat samej gry. Studio zdecydowało się opublikować klimatyczny zwiastun, jednakże nie ma tutaj mowy o fragmentach rozgrywki bądź też prezentacji pierwszych wozów. Montaż rzuca nowe światło na trasy, który będą dostępne w najnowszej odsłonie WRC.

Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun tej gry oraz zobaczyć na własne oczy oficjalny samochód rajdowy mający na celu promocję WRC 5. Autorzy gry doszli do porozumienia z francuskim kierowcą rajdowym Sebastienem Chardonett, który wspomoże promocję tej gry.

[dzięki – http://www.wrc.com/en/wrc/news/january-2015/wrc5-launch/page/2095–12-12-.html]

Jak promować grę, to na całego!
Jak promować grę, to na całego!

Written By
More from Patryk

Microsoft kupi studio Mojang, czyli twórców Minecrafta?

Koncern Microsoft podobno jest żywo zainteresowany zakupem studia Mojang za kwotę 2...
Read More