Zapowiedziano Triad Wars od twórców Sleeping Dogs

Twórcy Sleeping Dogs zapowiedzieli Triad Wars. Gra będzie koncentrować się na rozgrywkach wieloosobowych. Tytuł projektowany jest z myślą o komputerach osobistych.

Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych marek Square Enix w ostatnim okresie.
Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych marek Square Enix w ostatnim okresie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy United Front Games, otrzymaliśmy konkretną porcję informacji na temat Triad Wars. Twórcy świetnie przyjętego przez graczy Sleeping Dogs zabrali się do pracy nad grą wieloosobową, która pojawi się tylko na komputerach osobistych. Czy ktoś z Was ma ochotę wstąpić do mafii?

Autorzy gry opisują swoją nowy projekt jako grę akcji umiejscowioną w otwartym świecie. Gracz wcieli się w jednego z członków chińskiej mafii – Triady. Oczywiście naszym zadaniem będzie osiągnięcie jak największych wpływów i kierowanie organizacją przestępczą. Przejęcie władzy nie należy do zdań łatwych, toteż gracza czekają wielogodzinne starania w wirtualnym świecie gry.

W trakcie budowy swojego imperium zadbamy o własny teren, będziemy poszerzać rejony wpływów oraz naszej działalności. System walki jest inspirowany tym ze Sleeping Dogs, a więc gracze powinni przygotować się na efektowne starcia w zatłoczonym mieście. Oczywiście autorzy wprowadzą również możliwość jazdy pojazdami po Hongkongu. W trakcie zabawy miasto ma się rozwijać i dynamicznie zmieniać.

Triad Wars zapowiada się bardzo ciekawie. Na ten moment wiemy nie wiele na temat daty premiery oraz modelu dystrybucji gry. Poniżej możecie rzucić okiem na jeden z pierwszych materiałów dotyczących gry.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/09/triad-wars-officially-unveiled.html]

Written By
More from Patryk

Naughty Dog opowiadają o pracach nad Uncharted 4: A Thief’s End

W sieci pojawił się dziennik Naughty Dog, w którym twórcy Uncharted 4:...
Read More