Zapowiedziano mobilne Need for Speed: No Limits i udostępniono zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry Need for Speed: No Limits, która pojawi się na urządzeniach mobilnych. Za produkcję gry odpowiadają twórcy ze studia Firemonkeys.

Need for Speed: No Limits, czyli najnowsza odsłona serii na...urządzenia mobilne!
Need for Speed: No Limits, czyli najnowsza odsłona serii na…urządzenia mobilne!

Zapowiedziano mobilną grę wyścigową Need for Speed: No Limits oraz opublikowano jej pierwszy zwiastun. Za ten tytuł odpowiada zespół Firemonkeys, który w przeszłości pracował nad grą Real Racing 3.

Bądźmy szczerzy, chyba nie na taką zapowiedź czekali wszyscy fani serii, ale w ostatecznym rozrachunku można stwierdzić, że marka Need for Speed wraca do łask. Głównie za sprawą wyśmienitej, jak na standardy urządzeń mobilnych, oprawy graficznej. Poniżej prezentujemy Wam pierwszy zwiastun tej produkcji, który został zmontowany w efektowny, charakterystyczny dla serii sposób. Nie zabraknie więc szybkich wozów, długi poślizgów oraz mnóstwa opcji tuningu.

Warto wspomnieć, że ostatnią odsłoną serii, która pojawiła się na rynku było całkiem pozytywnie przyjęte Need for Speed: Rivals. Gry z tej serii trafiały na rynek rokrocznie, ale w ostatnim okresie się to zmieniło. Nadal czekamy na oficjalną zapowiedź kolejnej odsłony tego niezwykle popularnego cyklu wyścigowego Electronic Arts.

Written By
More from Patryk

Microsoft nie przeniesie Halo na PC, więc fani robią to samodzielnie

Microsoft nie ma w planach przeniesienia gry Halo na pecety, choć dawno...
Read More