Zapowiedziano grę Project CARS 2

Slightly Mad Studios rozpoczynają prace nad grą Project CARS 2, która została zapowiedziana z myślą o PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Jeżeli jeszcze nie nacieszyliście się grą Project CARS na konsolach stacjonarnych oraz PC, to już teraz musicie wiedzieć, że rozpoczynają się prace nad drugą odsłoną wyścigowej gry Slightly Mad Studios.

W oficjalnym komunikacie twórcy Project CARS 2 potwierdzili, że przygotowują się już do rozpoczęcia prac nad tym tytułem. Podobnie jak oryginał, gra ma być tworzona w porozumieniu ze społecznością graczy w myśl hasła ”od graczy, dla graczy”.

cars banner

Oczywiście fakt zapowiedzi drugiej odsłony wiąże się z kilkoma zasadniczymi kwestiami. Project CARS będzie o wiele bardziej rozbudowane, co należy rozumieć poprzez:

  • Największa liczba tras w historii – 50 unikatowych lokacji i 200 tras,

  • Największa liczba dostępnych kategorii wyścigów wliczając w Rallycross oraz Hillclimbs. W grze ma znaleźć się aż 200 samochodów,

  • Możliwość gry w kooperacji – gra zespołowa i rozgrywanie w ten sposób kariery,

  • Rozbudowana zabawa w sieci – tygodniowe turnieje, aktualizacje i wyzwania,

  • eSport w Project CARS 2, czyli możliwość tworzenia własnych zespołów i turniejów online.

Slightly Mad Studios pamiętają jednak o grze Project CARS, która nadal będzie wspierana i rozwijana kolejnymi aktualizacjami. Tytuł jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych, a jego średnia na Metacritic to 83 punkty.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/project-cars-2-announced.html]

project cars banner

[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]

Written By
More from Patryk

Targi E3 2015 bez Dishonored 2?

Konferencja firmy Bethesda będzie czymś wielkim na tegorocznym E3 2015, ale najwyraźniej...
Read More