Zapowiedziano grę Outlast II na rok 2016

Firma Red Barells zdecydowała się ujawnić grę Outlast II na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Horror zostanie wydany jesienią przyszłego roku.

Producenci ze studia Red Barells ujawnili swój najnowszy projekt. Jest nim gra Outlast II, która zostanie wydana na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już jesienią przyszłego roku.

W sieci opublikowano nawet pierwszy trailer gry ukazujący odwrócony, płonący krzyż. Na chwilę obecną nic nie wiemy na temat warstwy fabularnej, ale możemy się spodziewać satanistycznych elementów, wynikających głównie z zawartości opublikowanego zwiastuna.

Red Barells jednocześnie pragną oderwać się od historii i bohaterów znanych z pierwszej części gry Outlast. W kontynuacji pojawią się nowe postaci, a sami projektanci zaznaczyli, że gracze wcielą się w zupełnie nową główną postać. Scenariusz zaprezentowany w grze Outlast II także będzie osobną opowieścią, niezwiązaną z poprzednią odsłoną serii.

Miejmy nadzieję, że w nowej odsłonie serii autorzy postawią na nieco bardziej oryginalne lokacje oraz otwarte przestrzenie. W oryginalnym Outlast poruszaliśmy się tylko i wyłącznie po szpitalu psychiatrycznym, a jak będzie w drugiej części, to się okaże wkrótce.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=YhiP5FBcCXc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Advanced Warfare – autorzy projektowali grę z myślą o kontynuacji

W sieci pojawiły się kolejne informacje i wypowiedzi twórców, na temat gry...
Read More