Zapowiedziano grę MMORPG Dragon’s Dogma Online

Firma Capcom ujawniła właśnie swój kolejny projekt, tym razem z gatunku MMORPG o nazwie Dragon’s Dogma Online. Gra pojawi się na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PC.

Dragon's Dogma to jedna z ciekawszych marek ostatnich lat.
Dragon’s Dogma to jedna z ciekawszych marek ostatnich lat.

Dragon’s Dogma Online zostało zapowiedziane przez firmę Capcom. Gra pojawi się na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Tytuł będzie koncentrował się na zmaganiach wieloosobowych i reprezentował gatunek MMORPG.

Capcom zdecydował się rozwijać swoją nie tak dawno powstałą markę w postaci Dragon’s Dogma. Najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z typową grą z gatunku Free to Play, która ma charakteryzować się wartką akcją oraz niezłą oprawą graficzną. Producentem gry jest Hiroyuki Kobayashi, który odpowiedzialny jest za oryginalne Dragon’s Dogma.

Tytuł ma cechować się otwartym światem, elementami akcji oraz nawet setką uczestników podczas jednego starcia. Gracze będą mogli formować się w czteroosobowe zespoły podczas eksploracji świata gry. W trakcie trwania większych raidów grupa będzie mogła liczyć nawet osiem osób jednocześnie.

Dragon’s Dogma Online to kolejna gra spod szyldu tej intrygującej marki. Oryginalne Dragon’s Dogma pojawiło się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 w roku 2012. Gra może się pochwalić średnią na Metacritic na poziomie 78 punktów.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/27/dragons-dogma-online-coming-to-playstation-4-playstation-3-and-pc/]

Dragon's Dogma w singlu było niezwykle klimatyczne, jak gra poradzi sobie na segmencie MMO?
Dragon’s Dogma w singlu było niezwykle klimatyczne, jak gra poradzi sobie na segmencie MMO?
Written By
More from Patryk

Jakie gry Bethesda zapowie na konferencji w trakcie E3 2015?

Firma Bethesda zapowiedziała swoją własną konferencję na targach E3 2015 co okazało...
Read More