Zapowiedziano Forza Motorsport 5 i udostępniono trailer

Microsoft zapowiedział wspólnie ze studiem Turn10 kolejną odsłonę swojej flagowej serii wyścigowej. Mowa tutaj o Forza Motorsport 6, które otrzymało trailer na Xbox One.

Forza Motorsport 6 to superprodukcja wyścigowa na konsolę Xbox One.
Forza Motorsport 6 to superprodukcja wyścigowa na konsolę Xbox One.

Mamy pierwszą, wielką niespodziankę roku 2015 w postaci sensacyjnej zapowiedzi gry Forza Motorsport 6 na konsolę Xbox One. Tytuł został ujawniony przez firmę Microsoft w porozumieniu z Turn10. Gracze otrzymali skromną, ale niezwykle efektowną galerię oraz pierwszy trailer.

W Stanach Zjednoczonych trwają właśnie targi motoryzacyjne Auto Show w mieście Detroit, na których to Microsoft zdecydowali się zapowiedzieć kolejną odsłonę swojej flagowej serii wyścigowej. Odbyło się to również we współpracy z firmą Ford, która w trakcie pokazu zaprezentowała światu swój nowy model Forda GT. Kultowy supersamochód powraca razem z innymi modelami amerykańskiego producenta, między innymi GT350 Mustang oraz F-150 Raptor, które pojawią się w Forza Motorsport 6.

Turn10 nie ujawniają większej ilości szczegółów na temat swojej superprodukcji. Wiadomo jednak tyle, iż już podczas targów E3 w tym roku tytuł będzie grywalny na konsoli Xbox One. Poniżej galeria zdjęć Forda GT oraz trailer Forza Motorsport 6!

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/forza-motorsport-6-announced-for-xbox.html]

 

Written By
More from Patryk

MotoGP 14 trafi na PS3, PS4, Xboksa 360 oraz PlayStation Vita pod koniec miesiąca

Fani motoryzacji, a zwłaszcza sporów motorowych, powinni być ukontentowani. W sieci pojawiły...
Read More