Zapowiedziano darmowy weekend z PlayStation Plus na PS4

Firma Sony zapowiedziała darmowy weekend z PlayStation Plus na konsoli PlayStation 4, który odbędzie się już w dniach 13-16 lutego.

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Koncern Sony zdecydował się dać dostęp do funkcji PlayStation Plus (PS Plus) bezpłatnie w najbliższy weekend. Mowa oczywiście o możliwościach takich jak sieciowa rozgrywka dla wielu osób. Akcja potrwa przez cały weekend – od godziny 7:00 w piątek, 13 lutego do godziny 7:00 w poniedziałek, 16 lutego.

Oferta będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy PS4 i nie będzie wymagać rejestracji. Gracze mogą zatem skorzystać z tej ograniczonej czasowo okazji, aby przetestować gry w trybach wieloosobowych, walcząc z przeciwnikami na całym świecie w takich grach jak Destiny, Far Cry 4, Grand Theft Auto V czy FIFA 15.

Bezpłatna sieciowa rozgrywka dla wielu graczy pozwoli też członkom PS Plus wypróbować funkcję Share Play. Gracze będą mogli przekazać swój kontroler znajomemu, aby ten pomógł im pokonać wyzwanie, albo zaprosić znajomego do swojej sesji dla wielu osób, nawet jeśli nie posiada on własnej kopii gry.

Przypominamy że PlayStation Plus to płatna subskrypcja pozwalająca na otrzymanie unikatowych rabatów w PlayStationStore, zyskują dostęp na wyłączność do przestrzeni w chmurze oraz inne atrakcje, za jedyne 27 zł miesięcznie, 59 zł za trzy miesiące bądź też 195 za roczną subskrypcję.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Codemasters szykuje się do zapowiedzi F1 2014?

Kierownictwo firmy Codemasters zaleca wszystkim fanom F1 odwiedzanie ich strony oficjalnej. Najprawdopodobniej...
Read More