Zapowiedziano bundle pack Halo: The Master Chief Collection konsoli Xbox One

Koncern Microsoft przygotował interesującą ofertę dla graczy zainteresowanych zakupem Xbox One. Dostępny będzie bundle pack z Halo: The Master Chief Collection.

W skład zestawu wejdą cztery pierwsze odsłony gier z serii Halo w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę.
W skład zestawu wejdą cztery pierwsze odsłony gier z serii Halo w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę.

W momencie, gdy Sony zapowiada specjalną edycję PlayStation 4 w klimatach Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, koncern Microsoft uderza z zestawem bundle pack Xbox One wraz z grą Halo: The Master Chief Collection.

Gracze w dzisiejszych czasach nie mają łatwo – konsole wszędzie, wszelakie, różnorodne, z ciekawymi grami i co tu wybrać?

Halo: The Master Chief Collection bundle pack z konsolą Xbox One będzie dostępny pod koniec miesiąca na amerykańskim rynku w cenie 349 dolarów. W późniejszym okresie z pewnością pojawi się również w Europie. W skład zestawu wejdzie konsola Xbox One, kontroler bezprzewodowy, headset, jak również kod na cyfrową wersję gry Halo: The Master Chief Collection.

W SKŁAD ZESTAWU WEJDĄ NASTĘPUJĄCE TYTUŁY:
  • Halo: Combat Evolved
  • Halo 2 Anniversary
  • Halo 3
  • Halo 4

Zestaw Halo: The Master Chief Collection jest dostępny tylko i wyłącznie na konsoli Xbox One. Oferuje on odświeżone wersje klasycznych odsłon Halo w najwyższej jakości. Oczywiście twórcy przygotowali również dziesiątki map przeznaczonych do zabawy wieloosobowej.

Gra zdołała zebrać średnią ocen na poziomie 85 punktów (Metactic), dla fanów uniwersum Halo jest to pozycja obowiązkowa. Poniżej pierwsze zdjęcie bundle’a.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/halo-the-master-chief-collection-xbox-one-bundle-announced/]

Halo-Xbox-One_pk

Written By
More from Patryk

Przegląd ocen Assassin’s Creed: Unity na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje wraz z ocenami Assassin’s Creed: Unity....
Read More