Zapowiedziano Assassin’s Creed: Victory

W sieci pojawiły się sensacyjne informacje dotyczące zapowiedzi kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed. Serwis Kotaku dotarł do informacji, jakoby kolejną odsłoną marki będzie Assassin’s Creed: Victory.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Serwis Kotaku zdołał dotrzeć do informacji dotyczących kolejnej odsłony serii o asasynach. Okazuje się, że już jesienią przyszłego roku na rynku pojawi się Assassin’s Creed: Victory, które trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Sensacyjne wiadomości przekazał nam serwis internetowy Kotaku, co więcej, błyskawicznie po ujawnieniu tych informacji firma Ubisoft rozesłała oficjalne notatki prasowe do największych serwisów branżowych (np. PC Gamer) niejako potwierdzając tę zapowiedź. Marka odpuszcza konsole poprzedniej generacji, czyli PlayStation 3 oraz Xboksa 360, zgodnie z wcześniejszymi planami.

Przyszłoroczna odsłona zabierze nas do wiktoriańskiego Londynu. Kotaku mogło sprawdzić rozgrywkę w akcji, ale z wiadomych względów nie została ona opublikowana. Na temat fabuły wiadomo nie wiele ponadto, iż po raz kolejny wcielimy się w postać asasyna i stoczymy bój z templariuszami. Najnowsza odsłona ma nas zabrać do ogromnego, rozbudowanego Londynu, który możecie sprawdzić na poniższych screenach.

Na koniec dodam, iż Assassin’s Creed: Victory jest projektowane przez Ubisoft Quebec. Sensacyjna zapowiedź z pewnością zainteresuje wielu fanów marki, ale czy tego typu polityka, czyli tak błyskawiczne zapowiadanie kolejnej części się sprawdzi? Miejmy nadzieję, że producent będzie miał szansę dopieścić swoją grę i nie popełni błędów z Assassin’s Creed: Unity.

[dzięki – http://kotaku.com/next-years-big-assassins-creed-is-set-in-victorian-lond-1665343788]

Tego jeszcze nie było w serii Assassin's Creed!
Tego jeszcze nie było w serii Assassin’s Creed!
Panorama Londynu robi wrażenie? Robi, prawda?
Panorama Londynu robi wrażenie? Robi, prawda?
Czyżby nowy gadżet w postaci linki?
Czyżby nowy gadżet w postaci linki?
Damy w opałach? Znowu?
Damy w opałach? Znowu?
Written By
More from Patryk

Digital Foundry kontra gra Rise of the Tomb Raider

Ekipa Digital Foundry przygotowała kolejny materiał wideo dotyczący gry Rise of the...
Read More
  • aleks

    ależ dzisiaj wysyp informacji… Chyba sezon się zbliża 😀