Zapowiedziano Assassin’s Creed Chronicles: China oraz Assassin’s Creed: Unity Dead Kings

Studio Ubisoft ujawniło szczegóły dotyczące przepustki sezonowej dla Assassin’s Creed: Unity, jak również zapowiedziało nową grę Assassin’s Creed Chronicles: China.

Seria Assassin's Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.
Seria Assassin’s Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.

Ubisoft planuje nadal eksploatować markę Assassin’s Creed, bowiem przy okazji prezentacji przepustki sezonowej dla Assassin’s Creed: Unity zaprezentował nam nowy projekt z tego uniwersum. Poznajcie Assassin’s Creed Chronicles: China.

W przyszłym roku na rynku udostępnione zostanie wspomniane Chronicles, które wejdzie w skład przepustki sezonowej do najnowszej odsłony serii. Ponadto season pass udostępni graczom również dostęp do rozszerzenia fabularnego Dead Kings, które wprowadzi mroczny klimat, nowe bronie, uzbrojenie oraz pomniejsze dodatki. Przepustka sezonowa została wyceniona na około 129 złotych.

Główną bohaterką Assassin’s Creed Chronicles: China będzie Shao Jun, która jest podopieczną Ezio Auditore. Akcja gry rozgrywać się będzie w Pekinie w czasach XVI wieku. Autorzy potwierdzają również, że gracze będą mieli okazję zwiedzić Wielki Mur. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Shao Jun jest członkinią chińskiego bractwa asasynów, ostatnią warto podkreślić.

Oczywiście w sieci został udostępniony materiał filmowy prezentujący oba projekty. Jeżeli mowa o dodatku fabularnym Dead Kings, to wprowadzi on niezwykle mroczny i tajemniczy klimat do rozgrywki. Producent potwierdza, że będzie to zupełnie inna charakterystyka niż ta znana z Unity.

Dodatek tak samo jak Chronicles trafi na rynek w przyszłym roku. Assassin’s Creed: Unity pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One już w listopadzie tego roku.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/09/assassins-creed-unity-season-pass.html]

Assassin's Creed Chronicles: China.
Assassin’s Creed Chronicles: China.
Assassin's Creed: Unity Dead Kings.
Assassin’s Creed: Unity Dead Kings.

Written By
More from Patryk

Aktualizacja do Killzone: Shadow Fall w szczegółach

  Guerilla Games udostępniła w sieci najnowszą aktualizację 1.50 do gry Killzone:...
Read More