Zapowiedź prezentacji Call of Duty: Black Ops 3 na nowym zwiastunie

Call of Duty: Black Ops 3 to kolejna odsłona popularnej serii gier akcji firmy Activision. Już w najbliższą niedzielę oficjalna zapowiedź gry, dziś krótki teaser.

Call-of-Duty-Black-Ops-Banner

Firma Activision od dłuższego czasu wodziła za nos fanów serii Call of Duty. Dopiero niedawno ujawniono grę Call of Duty: Black Ops 3, choć nie w formie konkretnej rozgrywki. Gameplay najpewniej zostanie zaprezentowany już w najbliższą niedzielę, kiedy to dojdzie do oficjalnej prezentacji gry.

Główny wątek w tej grze będzie opowiadał o walce ludzi z technologią, którą sami stworzyli. Black Ops 3 ma być naszpikowana elementami science-fiction oraz przedstawić sylwetkę żołnierza nowej generacji, czyli uzależnionego od nowej technologii.

Poniższy zwiastun prezentuje w jaki sposób człowiek przekroczył bariery ludzkiego ciała i wypracował zupełnie nowe standardy na polu bitwy. Call of Duty: Black Ops 3 ma pokazać świat, gdzie nie liczą się prawdziwi żołnierze, a raczej technologia ich napędzająca.

Tytuł z pewnością zostanie wyraźniej zaakcentowany na targach E3 2015, które już w czerwcu odbędą się w Stanach Zjednoczonych. Activision z pewnością też tam będzie razem z Call of Duty: Black Ops 3.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/call-of-duty-black-ops-iii-ember-tease.html]

Written By
More from Patryk

Kholat – nowy trailer i edycja specjalna gry

Niezależne studio deweloperskie IMGN.PRO wraz z CDP.pl mają przyjemność zaprezentować oficjalny zwiastun...
Read More