Zapowiedź Dirt Rally na PlayStation 4 i Xbox One tylko kwestią czasu?

Codemasters powoli przygotowują nas do zapowiedzi gry Dirt Rally na PlayStation 4 i Xbox One. Będzie dobrze, szczególnie jeśli jesteś fanem rajdów samochodowych.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące premiery gry Dirt Rally na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nowinki pochodzą z dalekiej zagranicy, a dokładnie z Tajwanu, gdzie tamtejsza organizacja odpowiedzialna za kategoryzacje wiekowe gier stworzyła wpisy dla Dirt: Rally w wersji na sprzęty Microsoftu oraz Sony. Oba wpisy wskazują firmę Codemasters jako wydawcę, ale nie zdradzają konkretnej daty premiery.

Aktualnie gra Dirt: Rally dostępna jest tylko na komputerach PC w ramach serwisu Early Acces na Steamie. Twórcy chwalili się dużym sukcesem tej wersji i już przygotowują edycję pudełkową. Wszystkie współczesne tytuły brytyjskiego wydawcy ukazywały się na konsolach, więc tym razem zapewne będzie podobnie, szczególnie z uwagi na ogromne zainteresowanie powrotem prawdziwego Dirta w klimatach rajdów samochodowych.

Warto podkreślić, że grę Dirt Rally przedpremierowo nabyło około 190 tysięcy osób (dane ze SteamSpy), co Codemasters uznaje za świetny wynik. Fani klasycznej serii Colin McRae sprzed lat ochoczo dzielili się wszelakimi uwagami ze studiem, a samo Codemasters regularnie aktualizowało najnowszą odsłonę popularnej serii o nową zawartość i eliminowało występujące gdzieniegdzie błędy.

Czy bylibyście zainteresowani premierą edycji konsolowych teraz, czy może warto dać Codemasters nieco czasu na dorzucenie jeszcze większej zawartości do gry Dirt Rally na konsolach PlayStation 4 i Xbox One?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/dirt_rally_taiwanese_rating_1.png”]

[interaction id=”5620ca9747771a9960ef2ee7″]

Written By
More from Patryk

Trzeci poradnik do Dying Ligh opowiadający o uzbrojeniu

W sieci pojawił się kolejny gameplay z serii poradników do gry Dying...
Read More