Zapowiedź DiRT 4 kwestią czasu?

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry DiRT 4, nad którą prawdopodobnie pracuje firma Codemasters. Wiadomość na temat gry zamieszczono na portalu społecznościowym Twitter.

Marka wyścigowa DiRT jest znana i lubiana wśród społeczności graczy, aczkolwiek wyraźnie odeszła od klimatów oryginalnego Colin McRae Rally.
Marka wyścigowa DiRT jest znana i lubiana wśród społeczności graczy, aczkolwiek wyraźnie odeszła od klimatów oryginalnego Colin McRae Rally.

Na oficjalnym profilu firmy Codemasters na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wpis na temat kolejnej odsłony serii DiRT. Czyżby firma z Wielkiej Brytanii przygotowywała grunt pod wielką zapowiedź czwartej odsłony niezwykle popularnego cyklu gier wyścigowych?

Na oficjalnym profilu firmy pojawiły się dwa krótki wpisy, które wyraźnie ukierunkowują nas na taki właśnie tok myślenia. Pierwszy wpis zawierał cyfrę 4, drugi zaś wpis typu ”ooops, omsknął mi się palec”. Należy to traktować jako celowe działanie marketingowe, które ma na celu przygotowanie graczy do większej zapowiedzi i zainteresowanie branżowych mediów tematyką Codemasters. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy producenci wypowiadają się na temat DiRT 4. Już na początku tego roku w sieci pojawiły się pogłoski na temat czwartej odsłony cyklu oraz jej charakterystyki, która miałaby być zbliżona do marki Colin McRae Rally. 

Ostatnia odsłona serii trafiła na rynek w roku 2011 jako DiRT 3. Tytuł skupiał się nie tylko na rajdach samochodowych, ale również na dyscyplinie zwanej Gymkhana oraz wariacjach na temat sportów motorowych na zamkniętych torach. Rok później otrzymaliśmy off-roadowe DiRT: Showdown, które trafiło na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Nadal czekamy na oficjalne potwierdzenie trwających prac nad DiRT 4.

Czyżby szykowano nam czwartą odsłonę serii DiRT?
Czyżby szykowano nam czwartą odsłonę serii DiRT?
Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront bez klas postaci i zespołów

Wygląda na to, że DICE przy tworzeniu Star Wars Battlefront porzuca schematy...
Read More