Zapowiedź: Battlefield 4

battlefield-4-promo
battlefield-4-promo

Po serii krótkich teaserów ukazujących miejsca, a raczej pojazdy w których będziemy toczyć zacięty bój z siłami wroga w Battlefield 4 już wielu zmęczyła... Warto było jednak czekać na oficjalną pełna fajerwerków zapowiedź.

 

Po serii krótkich teaserów ukazujących miejsca, a raczej pojazdy w których będziemy toczyć zacięty bój z siłami wroga w Battlefield 4 już wielu zmęczyła… Warto było jednak czekać na oficjalną pełna fajerwerków zapowiedź.

Nie oszukujmy się… Electronic Arts zapowiedziało grę z wielką pompą, publikując pierwszy bardzo długi- siedemnastominutowy!- gameplay.

Wiemy, że akcja Battlefielda 4 rozpocznie się w Szanghaju. Tam grupa żołnierzy będzie musiała ewakuowac kilku amerykańskich VIP-ów i powrócić z nimi do Stanów Zjednoczonych. W BF4 zostaniemy zabrani w różne miejsca globu- m.in. do Baku, gdzie rozgrywa się poniższy film.

Kolejna odsłona oszdzona będzie we współczesności i pozwoli nam wziąć udział w fikcyjnym, światowym konflikcie. W trakcie kampanii dla jednego gracza rzucani będziemy po świecie i wykonywać będziemy zadania w różnych krajach. Developerzy podkreślili, że tym razem do kampanii singleplayer wprowadzą znacznie więcej swobody. Otwarte mapy z trybu multi zostaną przeniesione również do kampanii dla pojedyńczego gracza.

Battlefield 4 jest napędzany przez silnik Frostbite 2, który pokazuje pazur… Generuje realną, efektowną grafikę, a także umożliwia destrukcję otoczenia- miejmy nadzieję, że będzie to dużo lepiej dopracowane niż w poprzedniej odsłonie serii.

Oczywistą sprawą jest to, że poza kampanią single player, twórcy przygotowali dla nas także widowiskowy, wymgający i podnoszący adrenalinę tryb multiplayer, zawierający wiele różnorodnych opcji rozgrywki. Na chwilę obecną na temat multi nie wiadomo nic, jednak takie informację wyjdą na świat w najbliższych miesiącach

Battlefield 4 ukaże się na PC, Playstation 3 oraz Xboxie 360 jesienią. Brakuje póki co informacji o platformach next-genowych.

Gdyby ktoś szukał utworu jaki leci w pierwszych minutach to proszę bardzo: Bonnie Tyler – Total Eclipse Of The Heart. Dajcie znać w komentarzach jak podoba się Wam rozgrywka z najnowszej odsłony Battlefield 4.

                
 

 

Autor: Anzage

Tags from the story
, ,
Written By
More from konadmin

Steam Machine pokazano na targach CES 2014

Targi CES, rokrocznie odbywające się w Las Vegas, to najważniejsze wydarzenie w...
Read More
battlefield-4-promo

Po serii krótkich teaserów ukazujących miejsca, a raczej pojazdy w których będziemy toczyć zacięty bój z siłami wroga w Battlefield 4 już wielu zmęczyła... Warto było jednak czekać na oficjalną pełna fajerwerków zapowiedź.

 

" />