Zangief kolejnym zawodnikiem z gry Street Fighter 5, jest i nowy gameplay

Zangief dołącza do ekipy zawodników z piątej odsłony kultowego Street Fighter na PlayStation 4. Capcom prezentuje dziś ”koksa” na nowym materiale wideo.

Przedstawiciele firmy Capcom zdają sobie sprawę z siły przebicia gry Street Fighter 5, dlatego też niezbyt martwią się o pozytywny marketing. Tytuł otrzymał dziś potwierdzenie udziału kolejnego, trzynastego już zawodnika. Będzie nim klasyczny mięśniak z poprzednich odsłon, czyli groźny Zangief.

Wiemy już od jakiegoś czasu, że w Street Fighter 5 na PlayStation 4 pojawi się na początku szesnastu zawodników. Do tej pory poznaliśmy ich aż trzynastu, a więc nadal Capcom skrywa przed nami trójkę bohaterów. Dziś jednak skupiamy swoją uwagę na Zangiefie, który otrzymał filmik promocyjny. Gameplay gry prezentuje się całkiem dobrze, widać klasyczny sznyt i styl Capcomu sprzed lat. To będzie zdecydowanie najgorętszy exclusive na PlayStation 4 nadchodzących miesięcy.

Premiera gry Street Fighter 5 jest zaplanowana na marzec przyszłego roku. Gra pojawi się ekskluzywnie na konsoli Sony, pomijając tym samym Xbox One. Nieco dziwna sprawa, bo czwarta część przecież pojawiła się na Xboksie 360, ale widać prawa rynku są nieubłagane. Czekacie na powrót Street Fightera w starym, dobrym stylu?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=aVlTL1_Oa_I” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Sprawdźcie nowy gameplay z gry Horizon: Zero Dawn

W sieci został opublikowany nowy gameplay z gry Horizon: Zero Dawn na...
Read More