Zamów dziś Forza Motorsport 6 i odbierz dodatkową zawartość do gry

Jeżeli jeszcze nie zakupiliście gry Forza Motorsport 6 to radzę się pośpieszyć, bo to prawdopodobnie najlepsza gra wyścigowa tej generacji. Microsoft przygotował fajną ofertę dla niezdecydowanych graczy na Xbox One.

Microsoft, wydawca gier na konsole Xbox, informuje o ofercie przedsprzedaży gry Forza Motorsport 6 na konsolę Xbox One. Forza Motorsport 6 pozwoli graczom zapoznać się z najpiękniejszą i najbardziej rozbudowaną grą wyścigową obecnej generacji, okrzykniętą „Najlepszą grą wyścigową” i „Najlepszą grą symulacyjną” targów gamesom 2015.

Forza Motorsport 6 będzie dostępna w sprzedaży od 18 września 2015 r. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej z napisami, w orientacyjnej cenie detalicznej 239 zł. Zamówienia przedsprzedażowe w wybranych sklepach będą premiowane dodatkową zawartością do gry w postaci bonusowych samochodów do pobrania.

Forza Motorsport 6 to popularna marka wyścigowa firmy Turn10 dostępna wyłącznie na konsoli Xbox One. Grę wyróżnia realistyczna grafika w rozdzielczości 1080p przy prędkości 60 klatek animacji na sekundę, ale również wyścigi w deszczu wpływające na prowadzenie pojazdów i nocne rajdy. Nowa odsłona serii napędzana jest przez silnik silnik ForzaTech, który zapewnia niesamowite emocje i wyjątkową grafikę podczas symulacji wyścigu. W grze znalazło się ponad 450 realistycznie odwzorowanych samochodów, które można swobodnie dostosowywać, z wiernie odwzorowanymi kokpitami i pełnym zakresem zniszczeń. Grający ścigać się będą na 26 najpopularniejszych torach na całym świecie, takich jak popularny Nurburgring czy Le Mans.

Możecie sprawdzić pierwsze oceny gry, które już pojawiają się w sieci. Warto się tym tytułem zainteresować, bowiem w tym roku ciekawszej gry wyścigowej raczej nie znajdziecie, szczególnie na Xbox One. To co, wskakujecie już teraz za kierownicę Forda GT, czy czekacie do premiery?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/Xbox_One_FOB_Boxshot_HIGH_RGB.jpg”]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

Sprzedaż PlayStation 4 przyspiesza, już 30 milionów konsol trafiło do klientów

W sieci pojawiły się informacje o sprzedaży konsoli Sony w skali światowej....
Read More