Zamknięte beta testy World of Warships już 12 marca na PC

Wargaming informuje o zbliżających się, zamkniętych beta testach gry free to play World of Warships traktującej o starciach pancerników na morzach i oceanach.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Zamknięte beta testy gry free to play World of Warships rozpoczną się już w czwartek, dokładnie 12 marca. Tego samego dnia, od godziny 11.00, zainteresowani gracze będą mogli zapisywać się do testów gry o bitwach okrętów.

Już w grudniu 2014 i styczniu 2015 miały miejsce dwa weekendowe beta testy gry World of Warships. Frekwencja była znakomita, bowiem testy zgromadziły one ponad 75 000 graczy, na serwerach w szczytowych momentach było nawet 15 000 osób jednocześnie. Średnia ilość bitew rozegranych przez pojedynczego testera wyniosła ponad 60 pojedynków. Biorąc pod uwagę, że były to tylko 4 dni, wyniki były więcej niż satysfakcjonujące.

W nadchodzącej zamkniętej becie, gracze będą mieli dostęp tylko do 5 map, ale od arktycznych oceanów do wysp tropikalnych. W ręce zainteresowanych zostanie oddanych 50 okrętów wojennych z Japonii i U.S.A.

Gracze będą mogli modyfikow okręty, aby zwiększyć ich ogólną wartość bojową. Opcji początkowych jest dużo, jak na przykład zwiększanie odporności na wystąpienie pożaru czy zmniejszanie ryzyka pojawienia się wody w kadłubie.

Oczywiście jest też coś dla tych, którzy lubią działanie ze znajomymi. Ucieszą się oni z możliwości połączenia swoich sił z dwoma innymi marynarzami w ramach dywizji.

W sieci opublikowano nawet zwiastun całej akcji przedstawiający grę World of Warships, rzućcie okiem.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

7 milionów użytkowników Forza Motorsport 5 oraz Forza Horizon 2

Firma Microsoft przygotowuje się do wielkiej premiery gry Forza Motorsport 6 na...
Read More