Zakulisowy trailer gry Tony Hawk’s Pro Skater 5

W sieci pojawił się nowy zakulisowy materiał z gry Tony Hawk’s Pro Skater 5. Twórcy pokazują, w jaki sposób pracują nad grą i jak ona wygląda w akcji.

Niegdyś chyba wszyscy grali w gry z serii Tony Hawk’s Pro Skater, bowiem były to najpopularniejsze gry w swoim gatunku. Jeżeli przez długie lata mieliście ochotę na powrót tej marki, to Tony Hawk’s Pro Skater 5 jest właśnie dla Was.

PlayStation opublikowało oficjalny materiał zakulisowy z gry Tony Hawk’s Pro Skater 5. Poznajemy tam zawodowych skaterów, ekipę Robomodo oraz mamy okazję posłuchać człowieka – instytucji, czyli samego Tony’ego Hawka.

skate girl

Na poniższym materiale wideo widać niesamowite zaangażowanie twórców gry w to, aby przywrócić jej znany i kochany przez milionów fanów gry feeling pierwszych czterech odsłon serii.

Klasyka powróci i to w znanym, dobrym stylu. Robomodo opracowali też całkiem pozytywną oprawę graficzną, choć nie ona jest tutaj najważniejsza. Twórcy gry, jak również sam Tony Hawk chcą, aby ostatecznie zaangażować w grę całą społeczność tego sportu za pośrednictwem sieci.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 ma zrzeszać wszystkich, którzy interesują się deskorolką. Internet pozwoli rozgrywać turnieje online, które mają być organizowane bardzo często. Sami mogą się formować w grupy i wyzywać innych na pojedynki.

Gameplay z gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 wygląda wspaniale. Już teraz nie mogę się doczekać premiery gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, która już pod koniec roku.

[dzięki – http://www.egmnow.com/platforms/xbox_360/new-video-gives-behind-the-scenes-look-at-tonk-hawks-pro-skater-5/]

tony hawk wallpaper

Written By
More from Patryk

Dying Light – Edycja Przedpremierowa na już dostępna na półkach sklepowych

Studio Techland poinformowało graczy o Edycji Przedpremierowej gry Dying Light, która trafi...
Read More