Zagraj w Star Wars Battlefront po raz pierwszy w Polsce już 18 września

Już od 18 września w Toruniu będzie można osobiście sprawdzić, zobaczy, a może i ograć grę Star Wars Battlefront na imprezie dedykowanej fanom kultowej marki Gwiezdnych Wojen.

Gra Star Wars Battlefront pojawi się w Toruniu już 18 września podczas zlotu miłośników Gwiezdnych Wojen StarForce 2015. Właśnie w trakcie tego niezwykłego wydarzenia będzie można po raz pierwszy w Polsce przetestować grę, na którą od dawna czekają nie tylko fani uniwersum Star Wars, ale przede wszystkim wieloosobowych strzelanin.

Gra Star Wars Battlefront to najnowsza produkcja studia DICE, która inspiracje się bitwami ze świata Gwiezdnych Wojen. Na specjalnie przygotowanym stoisku, które będzie otwarte w dniach 18-19 września na fanów oczekiwać będą nie tylko konsole z grą, ale i efektowna, interaktywna scenografia. Jeżeli tylko kiedykolwiek marzyliście, aby poczuć się niczym Luke Skywalker w słynnym myśliwcu X-wing, to czujcie się zaproszeni na ten event.

Siódma edycja zlotu StarForce odbędzie w dniach 18 – 20 września w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki czasu”. Star Wars Battlefront ukaże się 19 listopada 2015 w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC. Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają dostęp do dodatku Bitwa o Jakku już 1 grudnia 2015 roku.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/star-wars-battlefront2.jpg”]

[interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]

Written By
More from Patryk

Fallout 4 – oglądajcie najnowszy gameplay z gry Bethesdy

Kolejny materiał wideo z gry Fallout 4 pojawił się w sieci. Tym...
Read More