Zaginięcie Ethana Cartera już na dniach dla PlayStation 4

Konsolowy debiut gry Zaginięcie Ethana Cartera na PlayStation 4 odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Pytanie tylko, jak wielu z Was jeszcze nie grało w ten intrygujący tytuł?

Zaginięcie Ethana Cartera na konsoli PlayStation 4 zadebiutuje już w połowie przyszłego tygodnia, a dokładniej 15 lipca. Twórcy już wcześniej wspominali, że gra powinna pojawić się na konsoli Sony w przeciągu kilku tygodni i dotrzymali słowa.

Tytuł jest intrygujący, to przedstawicie gatunku gier pierwszoosobowych, gdzie gracz koncentruje się głównie na eksploracji otoczenia, odkrywanie jego mrocznych tajemnic i podziwiania całkiem dobrze przygotowanej oprawy graficznej. W ogólnym rozrachunku Zaginięcie Ethana Cartera nie wypada źle, bowiem średnia na Metacritic to 82 punkty.

Na koniec warto wspomnieć, że grę napędza silnik graficzny Unreal Engine 3 wzbogacony o wiele dodatkowych elementów. Dzięki temu przygoda w tej niesamowitej krainie będzie jeszcze ciekawsza.

[dzięki – http://www.playstationlifestyle.net/2015/07/06/vanishing-ethan-carter-journey-ps4-release-dates-apparently-leaked-playstation/]

ethan carter

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Games with Gold – Hitman Absolution w kwietniowej ofercie

Firma Microsoft potwierdziła kwietniową ofertę Games with Gold dla konsoli Xbox 360....
Read More