Zaginięcie Ethana Cartera – 12 minut rozgrywki oraz data premiery

Zaginięcie Ethana Cartera to oryginalna gra przygodowa, za którą odpowiedzialne jest polskie studio The Astronauts, któremu przewodzi znany w branży gier wideo Adrian Chmielarz. Twórcy opublikowali w sieci dość długi fragment rozgrywki, który okraszony został komentarzem pana Chmielarza.

Najnowszą grę studia The Astronauts napędza silnik Unreal Engine 3, wzbogacony o nowe elementy i technologie.

Najnowszy materiał opublikowany przez twórców, czyli przez studio The Astronauts pozwala nam zobaczyć jak przebiegać będzie rozgrywka w ich najnowszej produkcji. Ponadto w trwającym prawie 13 minut filmie przedstawiona zostaje śmierć i to dość krwawa, którą główny bohater gry będzie musiał rozwiązać. Całemu materiałowi towarzyszy komentarz Adriana Chmielarza, który opowiada o Zaginięciu Ethana Cartera.

Ponadto twórcy podali planowaną datę premiery, niestety dotyczy ona tylko wersji gry na komputery osobiste. Wersja na konsole PlayStation 4 trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym roku. Właściciele popularnych “piecyków” dostęp do produkcji The Astronauts otrzymają już 25 września tego roku. Warto również wspomnieć, że osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie(dostępne na platformach Steam i GOG) otrzymają ścieżkę dźwiękową z gry. Zaginięcie Ethana Cartera ma szansę odnieść sukces na rynku gier wideo, ponieważ posiadać będzie sporo oryginalnych rozwiązań, które do tej pory były rzadko wykorzystywane w grach tego typu. Miejmy nadzieję, że gra naszego rodzimego studia odniesie sukces i po raz kolejny Polacy pokażą, że w naszym kraju też robi się dobre gry wideo.

Studio The Astronauts zostało założone przez kilku pracowników firmy People Can Fly, która na koncie ma niezłe Bulletstorm. Najwyraźniej Adrian Chmielarz oraz jego zespół chcieli spróbować sił w innych klimatach. Materiał wideo publikujemy poniżej do Waszej dyspozycji.

More from Mikołaj Ciesielski

System Nemesis będzie bardzo ważnym aspektem w Śródziemie: Cień Mordoru.

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji studia Monolith Productions. Wydawcą jest Warner...
Read More