Zabójczo piękna i skuteczna Kitana z Mortal Kombat w akcji

W sieci pojawił się kolejny gameplay z gry Mortal Kombat X. Filmikowi towarzyszy komentarz jednego z zawodowych graczy, którego ulubionym zawodnikiem jest Kitana.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Mortal Kombat X otrzymało kolejny materiał wideo, który prezentuje gameplay z udziałem zabójczo skutecznej Kitany. Filmik został zmontowany z udziałem jednego z zawodowych graczy w Mortal Kombat, który zdecydował się podzielić z innymi swoją opinią na temat gry oraz samej Kitany.

Steve Brownback uważa, że Kitana to doskonały wybór dla wszystkich graczy preferujących grę defensywną, szczególnie na odległość. W najnowszej odsłonie serii Kitana będzie groźna, w szczególności za sprawą trzech form walki do wyboru – Royal Storm, Assassin oraz Mournful. Style pozwola efektownie korzystać z wielu umiejętności zawodniczki, co oczywiście nie ogranicza grającego do jednego scenariusza walki.

Style wpływają oczywiście również na wygląda naszej postaci. Kitana również będzie zmieniała stroje w zależności od wybranego stylu walki. Możecie je sprawdzić na zdjęciach poniżej, jak również materiał wideo.

Mortal Kombat X pojawi się na PS4, PS3, Xone, X360 oraz PC już 14 kwietnia 2015.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/mortal-kombat-x-kitana-variations.html]

Style i stroje Kitany z Mortal Kombat X.
Style i stroje Kitany z Mortal Kombat X.

Written By
More from Patryk

Digital Foundry testuje Grand Theft Auto V na PlayStation i Xbox One

W sieci pojawiła się interesująca analiza Digital Foundry dotycząca Grand Theft Auto...
Read More