Zabawne błędy Sniper Elite III: Afrika (wideo)

Sniper Elite III: Afrika to gra, która trafiła na wiele platform, w tym konsole nowej generacji. Tytuł nie uchronił się od wielu błędów w mechanice, toteż Eurogamer przygotowało filmik na ich temat.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Sniper Elite III: Afrika został wypuszczony na rynek kilka dni temu, wielu recenzentów pozytywnie oceniło ten tytuł, choć nie zabrakło i takich, którzy postanowili wypunktować największe wpadki gry Rebellion. Poniżej możecie obejrzeć krótki filmik, w którym pokazane jest kilka glitchy (błędów) w mechanice rozgrywki.

Serwis Eurogamer udostępnił poniższe nagranie w celu pokazania kilku wpadek programistów. Dzięki temu możemy zaobserwować korzystanie z ”niewidzialnej” broni, nienaturalnie ułożone sylwetki postaci, jak również lewitujących żołnierzy Trzeciej Rzeszy. Wiele z tych błędów nie powinno mieć miejsca, a przypomnijmy tylko, że jeszcze przed uruchomieniem gry system prosił nas o dość sporych rozmiarów aktualizację. Miejmy nadzieję, że wpadki zostaną poprawione z biegiem czasu, ponieważ negatywnie wpływają na obraz rzeczywistości w grze.

Tytuł dostępny jest od 27 czerwca na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych. Cechuje się on porządną oprawą graficzną, sporym obszarem działań oraz skradankowym stylem rozgrywki.

Written By
More from Patryk

Sprzedaż gier – The Last of Us: Remastered nadal na szczycie tabeli

W sieci pojawiło się kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej...
Read More