Za tydzień wielka premiera F1 2015 na PlayStation 4 i Xbox One

Już za tydzień jedna z największych premier tego lata na PlayStation 4 i Xbox One. Na półki sklepowe wjeżdża z zawrotną prędkością F1 2015.

Tytuł pojawi się w Polsce 10 lipca, równo z premierą europejską, na konsolach Playstation4 i Xbox One, a także na komputerach PC (zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej). Gra będzie dostępna w angielskiej wersji językowej.

Najważniejsze cechy gry F1 2015:

  • Nowoczesny silnik gry – Kompletnie nowy silnik gry, skonstruowany od podstaw dla konsol nowej generacji i komputerów PC, pozwoli graczom doświadczyć Formuły 1 w niespotykanych dotąd szczegółach.
  • Najbardziej związana z Formułą 1 gra wszech czasów – Wydanie gry we wczesnym okresie kalendarza wyścigów i darmowe cyfrowe aktualizacje utrzymają grę aktualną przez cały sezon, czyniąc tym samym F1 2015 tytułem najbardziej związanym z Formułą 1.
  • Najbogatsze doświadczenia płynące z wyścigów Formuły 1 – Gra zawierać będzie najbardziej realistyczny model jazdy i przyczepności, a także usprawnienia i nowości w ponad 20 obszarach silnika. F1 2015 zostało zaprojektowane w ten sposób, by z gry mogli czerpać przyjemność zarówno doświadczeni, jak i kompletnie nowi gracze.
  • Nowe tryby gry – Wciągnij się w nowy Championship Season, przetestuj swoje możliwości w Pro Season, bądź też wykorzystaj nowy Online Practice Season, by szlifować swoje zdolności zanim wyruszysz na tor wraz z graczami z całego świata w Online Multiplayer.
  • Dodatkowa zawartość – Sprawdź zeszłoroczny ekscytujący sezon, dzięki grywalnym Mistrzostwom Świata Formuły 1 2014, dodanym jako bonusowa zawartość.

Informujemy także, że w sieci Media Markt i Saturn, wyłącznie w nakładzie premierowym, będzie można nabyć grę F1 z ekskluzywnym metalowym pudełkiem oraz poradnikiem do gry. Wydanie to będzie dostępne w cenie standardowej edycji gry.

[informacja prasowa]

 

 

[interaction id=”559575decebfcb2204b9ccdc”]

Written By
More from Patryk

Zobacz jak bawiono się na imprezie PlayStation Polska przedstawiającej Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a

PlayStation Polska podzieliło się ze mną oficjalną foto relacją z imprezy tematycznej...
Read More