Za kierownicą Batmobila- nowy gameplay z Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady. Arkham Knight ma być kontynuacją Arkham City i zwieńczeniem trylogii, nad którą pracowało Rocksteady. Do sieci trafił fragment rozgrywki pochodzący z zamkniętego pokazu gry.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Batman: Arkham Knight jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. Nic więc dziwnego, że do sieci trafiają co raz to nowsze materiały, które niekoniecznie zostały opublikowane za zgodą wydawcy oraz twórców. Podobnie jest tym razem, ponieważ poniższy fragment rozgrywki, prezentujący w akcji Batmobil, pochodzi z zamkniętego pokazu. Nie spodziewajcie się więc powalającej jakości, jednakże dla fanów serii, jest to nie lada kąsek.

To właśnie Batmobil, który został przedstawiony na poniższym filmie jest największą nowością dla serii, ponieważ pojawi się w niej po raz pierwszy. I choć fani już od jakiegoś czasu prosili twórców o umieszczenie pojazdu Człowieka- Nietoperza w grze, to dopiero teraz, według Rocksteady, było to możliwe. Warto również przypomnieć, że w Batman: Arkham Knight pojawi się nowa postać, która nigdy nie pojawiła się ani w filmach, ani w komiksach traktujących o Mrocznym Rycerzu. To jak? Jesteście gotowi ponownie wejść w buty Batmana?

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 2 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

More from Mikołaj Ciesielski

Kingdom Come: Deliverance- do sieci trafił kolejny materiał prezentujący prace nad grą

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest Warhorse Studios....
Read More