Za kierownicą Audi R8 w grze Driveclub

Pełna wersja Driveclub trafiła już do pierwszych graczy, którzy publikują w sieci kolejne materiały wideo z zabawy. Tym razem przejażdżka Audi R8 w środku nocy.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Audi R8 to potężna maszyna, wiedzą o tym również producenci Driveclub, którzy zamieścili ten samochód w swojej najnowszej grze wyścigowej. Penłe wersje trafiły już do pierwszych szczęśliwców, którzy postanowili podzielić się wrażeniami z zabawy w sieci.

Główny producent gry, Paul Rustchynsky, twierdzi że warunki podczas wyścigu mogą zmieniać się dynamicznie. Wyzwanie możemy rozpocząć w słońcu, jednakowoż w trakcie wyścigu może nas zaskoczyć ulewa. Co więcej, filmik przedstawił również lokacje zimowe oraz świetnie przygotowany śnieg, który również wpłynie autentycznie na właściwości jezdne naszych samochodów. W takich sytuacja będziemy musieli być bardziej skoncentrowani oraz z większą uwagą kontrolować nasz pojazd, bowiem może on wpaść w niebezpieczny poślizg.

Driveclub  już za kilka dni pojawi się na PlayStation 4. W tytuł możecie zaopatrzyć się w formie pudełkowej oraz edycji PlayStation Plus.

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – recenzja

Assasssin’s Creed: Unity to gra studia Ubisoft, która dostępna jest na PlayStation...
Read More