Ys: Memories of Celceta zbiera świetne recenzje

Ys: Memories of Celceta, to czwarta odsłona spod szyldu tej marki, ale dopiero teraz, gra wzniosła się na wyżyny. Pierwsze recenzje zagościły w sieci – jest nadzwyczaj dobrze.

Ys Memories

Gra zadebiutowała kilkanaście dni temu w Stanach Zjednoczonych, a z tej okazji twórcy, Nihon Falcom, opublikowali zwiastun premierowy. Ys: Memories of Celceta opowiada historię chłopca o imieniu Adol, który to stracił pamięć zapuszczając się w zalesione rejony imperium Celceta. Rolą gracza będzie przywrócenie pamięci bohaterowi, a przy okazji wsparcie rebeliantów w walce z imperium. System gry to mariaż akcji oraz jRPG. Twórcy przyznają, iż intuicyjne sterowanie wspomoże graczy w prowadzeniu widowiskowych starć. Ekran dotykowy Vity odpowiada za wydawanie komend członkom naszej drużyny, gdzie jeden przycisk odpowiada właśnie za specjalne ataki głównego bohatera.

Popularny serwis analityczny Metacritic określił notę na poziomie 85, czyli wynik bardzo dobry. Poszczególne recenzje również wyraźnie utwierdzają nas w przekonaniu, iż obcujemy z hitem. Gamingage dało najwyższą ocenę – 100. Destructiod 9.5 / 10, Gamespot 8.5 / 10. Świat gry zaoferuje nam również starcia z potężnymi bossami, a potyczki z nimi będą słono opłacane przez system gry. Zwróćcie uwagę na charakterystyczne animację i grafikę – PlayStation Vita się rozkręca. Szkoda tylko, że premiera Ys: Memories of Celceta na europejskim rynku dopiero w roku 2014.

Written By
More from konadmin

Szaleństwa „Czarnego Piątku”

Dzisiaj (25 listopada) amerykańskie sklepy przeżywają prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą słynnego...
Read More