YouTube Red, czyli płatna wersja popularnego serwisu YouTube zapowiedziana

Google jest właścicielem serwisu YouTube i zapowiedziało jego płatną wersję. YouTube Red będzie pozbawione reklam i oferowało lepszą jakość materiałów.

Firma Google zdecydowała się zapowiedzieć nową platformę YouTube Red, właściwie to płatną wersję popularnego serwisu, która niedługo wystartuje. Dzięki temu użytkownicy pozbędą się uciążliwych reklam i otrzymają nagrania w wyższej jakości. Oglądanie ulubionych filmików będzie zatem wygodniejsze i łatwiejsze. Premiera już 28 października w Stanach Zjednoczonych.

Wczoraj oficjalnie zaprezentowano YouTube Red, które zadebiutuje pod koniec października. Jak usługa wygląda cenowo? YouTube Red zostanie udostępnione w cenie 9,99 dolarów (około 38 zł) za miesiąc. Będzie to oczywiście subskrypcja, dzięki której pozbędziemy się wszystkich rodzajów reklam (tych wyświetlanych przed nagraniem oraz w jego trakcie) na każdym urządzeniu, na jakim korzystamy z serwisu.

Co ciekawe, wykupując subskrypcję YouTube Red otrzymacie dostęp do aplikacji Google Play Music zawierającą najlepszą muzykę oraz filmików dedykowanych, których próżno szukać na innych serwisach.

Oczywiście bezpłatna wersja serwisu YouTube będzie jak najbardziej dostępna w niezmienionej formule. Jeżeli zatem komuś nie przeszkadzają wyświetlające się reklamy oglądając filmiki ulubionych youtuberów, to możecie spać spokojnie. Wygoda jednak kosztuje, ale jeżeli często korzystacie z tego serwisu, to polecam się zastanowić nad wykupieniem subskrypcji.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/youtube-red.png”]

[interaction id=”55f27bbf9a7f97711d9f2e4e”]

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano nową odsłonę Baldur’s Gate

Kolejna legenda ma szansę na powrót do obiegu branży gier wideo. Tym...
Read More