Yeti grywalny w grze Grand Theft Auto 5

Z gry Grand Theft Auto 5 można wycisnąć w istocie bardzo wiele. Dziś okazuje się, że nawet wcielić się w skórę Yeti, wiecie, tego zwanego Wielką Stopą w pewnych kręgach. Jak tego dokonać?

Jeden z bardziej dociekliwych graczy odkrył możliwość wcielenia się w Wielką Stopę w świecie gry Grand Theft Auto 5. Mityczne zwierze rzekomo żyjące gdzieś w Górach Skalistych zostało wpuszczone do gry studia Rockstar.

Użytkownicy popularnego serwisu Reddit odkryli, że najnowszy patch gry GTA 5 wprowadził nowe osiągnięcie do zdobycia, mianowicie ”Cryptozoologist”. Jako gracze otrzymujemy je po odblokowaniu wszystkich zwierząt do wbudowanego edytora filmów.  Nasz licznik zatrzymywał się jednak na 21/22, a więc nie wszystkich odkryliśmy. Gracz o pseudonimie rkRusty odkrył, że trzeba odnaleźć odmianę kaktusa, rośliny halucynogennej, która pozwala wcielić się w kolejne zwierzę. Jednakowoż, aby znaleźć ten specyfik, należy wybrać się na poszukiwania koniecznie we wtorek, o ustalonych godzinach 5:30-8:30 rano. Pogoda musi być pochmurna i mglista na PC, albo śnieżna na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Dopiero wtedy na mapie pojawi się wymagany egzemplarz peyote, a dokładnie w miejscach 1472.531, 4439.456, 18.862.

Skomplikowane, czyż nie? Ale fajnie wiedzieć, że Rockstar zależy na rozwijaniu Grand Theft Auto 5 i ciągłym zaskakiwaniu graczy. Poniżej możecie obejrzeć nawet filmik instruktażowy, jak tego wszystkiego dokonać oraz poznacie legendarne stworzenie. Stworek może kierować pojazdami i strzelać do policji.

Grand Theft Auto 5 jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Gra została bardzo wysoko oceniona przez branżowe media. Średnia na Metacritic to 97 punktów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=9NKZBHWUJ84″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffd9f4f94584352d223aa6″]

Written By
More from Patryk

Chris Wynn z BioWare twierdzi, że postaci w Mass Effect 4 wyglądają oszałamiająco

BioWare pracuje nad Mass Effect 4 na konsole PlayStation 4, Xbox One...
Read More