Yakuza Zero- świeża porcja screenów oraz nowy materiał wideo

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich grup przestępczych, za którą odpowiedzialna jest firma SEGA. Do sieci trafiła porcja screenów oraz nowy materiał wideo.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Yakuza Zero jest jedną z najpopularniejszych serii w Kraju Kwitnącej Wiśni, jednakże fanów tej serii nie brakuje również w Europie. Dlatego zapewne właśnie tych graczy zainteresuje, że do sieci trafiła dość spora porcja świeżych screenów oraz nowy materiał wideo, który przedstawia kilka ciekawych mini- gier, z którymi będzie można spotkać się podczas rozgrywki. W materiale nie zabraknie również kilku Azjatek. Rzućcie okiem.

Warto wspomnieć, że mimo licznych informacji i zapowiedzi wciąż nie wiadomo, czy gra trafi do Europy co zapewne zasmuci fanów serii zamieszkujących Stary Kontynent. Pozostaje tylko czekać i liczyć na to, że twórcy przemyślę tę sprawę i być może już niedługo będziemy mogli cieszyć się z faktu, iż Yakuza Zero trafi do Europy.

Yakuza Zero zmierza na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Premiera gry ma mieć miejsce w przyszłym roku Warto wspomnieć, że akcja najnowszej odsłony serii Yakuza rozgrywać będzie się w 1988 roku, czyli przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii.

More from Mikołaj Ciesielski

Woolfe: The Rood Hood Diaries trafiło na Kickstartera – dostępne nowe materiały z gry

Woolfe: The Redhood Diaries, to niezależna produkcja, za którą odpowiedzialne jest GRIN...
Read More