Yakuza: Restoration już w lutym w Europie

Gwoli ścisłości, jest to spin-off głównej serii gier przygodowych z japońską grupą przestępczą w roli głównej. Za jakość projektu odpowiada oczywiście SEGA. Mechanika rozgrywki nie uległa zbytnim zmianom.

yakuza_ishin

 

Nadal obserwujemy protagonistę zza jego pleców oraz poruszamy się po kolejnych lokacjach, likwidując przy tym napotkanych przeciwników. Jako broni możemy użyć zarówno samurajskiej katany, broni palnej, jak i własnych pięści. Zmian doczekał się za to system fizyki i motion-capture. Nad oba tymi elementami pracowano w pocie czoła, co skutkuje niezwykle autentycznym obrazem rzeczywistości płynącym z ekranu. Tytuł jest brutalny i pełen przemocy. Gra zmierza na PlayStation 4, co tylko się jej przysłuży, ze względu na dopieszczoną choreografię walk przy użyciu broni białej. Zwróćcie uwagę na dynamikę starć i ich płynność. Główny bohater subtelnie radzi sobie z kilkoma oponentami jednocześnie, choć trzeba przyznać, iż wymaga to niebywałej kontroli i umiejętności stylu walki.

Gra trafi na półki sklepowe już w lutym przyszłego roku. Muszę w tym miejscu zaznaczyć, iż jest to tytuł ekskluzywny na PlayStation 4.

Written By
More from konadmin

John Rambo na nowym zwiastunie promocyjnym

Trudno jest szukać większej ikony filmów akcji lat 80 niż Sylwester Stallone...
Read More