Yakuza: Restoration już w lutym w Europie

Gwoli ścisłości, jest to spin-off głównej serii gier przygodowych z japońską grupą przestępczą w roli głównej. Za jakość projektu odpowiada oczywiście SEGA. Mechanika rozgrywki nie uległa zbytnim zmianom.

yakuza_ishin

 

Nadal obserwujemy protagonistę zza jego pleców oraz poruszamy się po kolejnych lokacjach, likwidując przy tym napotkanych przeciwników. Jako broni możemy użyć zarówno samurajskiej katany, broni palnej, jak i własnych pięści. Zmian doczekał się za to system fizyki i motion-capture. Nad oba tymi elementami pracowano w pocie czoła, co skutkuje niezwykle autentycznym obrazem rzeczywistości płynącym z ekranu. Tytuł jest brutalny i pełen przemocy. Gra zmierza na PlayStation 4, co tylko się jej przysłuży, ze względu na dopieszczoną choreografię walk przy użyciu broni białej. Zwróćcie uwagę na dynamikę starć i ich płynność. Główny bohater subtelnie radzi sobie z kilkoma oponentami jednocześnie, choć trzeba przyznać, iż wymaga to niebywałej kontroli i umiejętności stylu walki.

Gra trafi na półki sklepowe już w lutym przyszłego roku. Muszę w tym miejscu zaznaczyć, iż jest to tytuł ekskluzywny na PlayStation 4.

Written By
More from konadmin

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów gościem Uwagi!

We wczorajszym odcinku Uwagi gościem honorowym był Wiedźmin. Redakcja wybrała się do...
Read More