Yaiba i Atelier w planie wydawniczym Techlandu – poznaliśmy oficjalne okładki obu gier

Yaiba: Ninja Gaiden Z i Atelier: Esha & Logy trafi do oficjalnej sprzedaży w naszym kraju. Oba tytuły znalazły się w ofercie firmy Techland, która wesprze właścicieli PlayStation 3 i Xboksów 360 tymi właśnie tytułami. Poznaliśmy nawet oficjalne okładki gry.

540_banner61

 

Przygotowaliśmy dla Was świetne wiadomości dotyczące najbliższych premier na PlayStation 3 i Xboksa 360 Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Tecmo Koei na rynku polskim, z przyjemnością informuje o premierze dwóch gier – Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky w wersji na PlayStation 3 oraz YAIBA: Ninja Gaiden Z na konsole Xbox360 i PlayStation 3. Oto oficjalny komunikat firmy w tej sprawie:

[quote style=”4″ author=”Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland“]„Dzięki porozumieniu zawartemu z firmą Tecmo Koei na polski rynek trafiają dwie wyjątkowe produkcje: Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky oraz YAIBA: Ninja Gaiden Z. To dwie zupełnie różne od siebie produkcje, które z pewnością zadowolą graczy poszukujących oryginalnych tytułów.”[/quote]

Yaiba: Ninja Gaiden Z jest kontynuacją jednej z najbardziej znanych i popularnych serii gier z gatunku hack’and’slash. Głównym bohaterem tytułu jest Yaiba Kamikaze, wyszkolony zabójca należący niegdyś do potężnego klanu ninja, z którym zerwał wszelkie więzi. Yaiba wyzwany na pojedynek przegrywa i odnosi poważne obrażenia. Dzięki zaawansowanej technologii zostaje wskrzeszony, otrzymując tym samym szansę na ponowne spotkanie ze swoim oprawcą Hayabusą. Wyposażony w niebezpieczną cybernetyczną broń i zdolności, obrał sobie nowy cel w życiu – zemsta na mordercy. Aby móc tego dokonać, musi najpierw pomóc w likwidacji inwazji zombie. Gra nastawiona jest na widowiskową akcję przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby. Grafika bazuje na komiksowym stylu, co wyróżnia Yaibę na tle innych gier z gatunku.

Akcja Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky toczy się wiele lat po wydarzeniach z Atelier Ayesha. Gra opowiada o przygodach Escha Malier oraz Logix Fiscario przemierzających pełną magii krainę Dusk. Escha to piętnastoletnia ambitna dziewczyna, która pragnie specjalizować się w tajemnej sztuce alchemii. Sekrety tej wiedzy uzyskała od matki. Z kolei Logix to osiemnastoletni młodzieniec, który wykorzystuje w walce zarówno zdolności alchemiczne, szermierkę oraz walkę wręcz. W zależności od wyboru postaci, gracz doświadczy różne fabuły oraz odmienne style rozgrywki. Główny wątek opowieści pozostaje zawsze taki sam, ale zmianie ulega wiele wydarzeń. Dostępnych jest 11 zróżnicowanych zakończeń oraz blisko 100 h rozgrywki. Gra jest klasyczną produkcją jRPG. Sercem produkcji jest niezwykle rozbudowany system sztuk alchemicznych. Gracz podczas przygód poszukuje rzadkich składników, a następnie za ich pomocą produkuje nowe przedmioty rozwijając własne laboratorium alchemiczne.

YAIBA: Ninja Gaiden Z dostępna jest na konsolę Xbox360 i PlayStation 3 w cenie 189,90 zł. Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky dostępne jest na platformę PlayStation 3 w cenie 179,90 zł. 

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Xbox One

Mało Wam Wiedźmin 3: Dziki Gon? Jeżeli macie konsolę Xbox One, to...
Read More