Yager już nie pracuje nad Dead Island 2, o czym informuje Deep Silver

Firma Deep Silver rozwiązała współpracę ze studiem Yager. Dead Island 2 nadal jest produkowane na PlayStation 4 i Xbox One.

Nie jest dobrze z serią Dead Island. Właśnie się dowiedzieliśmy, że Deep Silver wymówiło współpracę produkcyjną firmie Yager przy pracach nad Dead Island 2. Co dalej z popularną serią o walce z zombies?

Dying Light pokazało, że gry z udziałem umarlaków mogą być klasowe i wymagające. Dead Island 2 miało pojawić się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, ale wychodzi na to, że gra właśnie straciła swojego producenta. Niemieckie Deep Silver zdecydowało się rozwiązać umowę z Yager, ale zapewnia, że prace nad grą nadal trwają.

Jeszcze w kwietniu tego roku premierę gry przeniesiono na 2016 rok. Najprawdopodobniej Deep Silver nie chciało wydawać swojej produkcji w okresie panowania Dying Light. To zrozumiałe, ale mniej zrozumiałe jest kompletne rozwiązanie umowy z producentami gry.

Wydawca będzie kontynuował prace nad tym tytułem, ale nowymi informacjami na jego temat podzieli się ”za jakiś czas”. Trochę szkoda, bo premierowe Dead Island było świetnie, ale później seria nieco straciła formę.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/dead-island-2-developer-yager-dropped.html]

 

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Genialne screeny z gry Star Wars Battlefront w 4K

W sieci pojawiły się kolejne gorące materiały z gry Star Wars Battlefront....
Read More