XCOM 2 w polskiej (napisy) wersji językowej na Xbox One i PlayStation 4

Fani taktycznych gier akcji pewnie już nie mogą doczekać się premiery XCOM 2 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Wiemy już, że gra otrzyma polskie napisy oraz lokalnego wydawcę w postaci firmy Cenega.

Premiera gry XCOM 2 odbędzie się dopiero 5 lutego 2016 roku w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej na komputery PC zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej.

Tworzona przez studio Firaxis Games gra XCOM 2 przenosi graczy 20 lat w przyszłość. To właśnie tam ludzkość przegrała wojnę z obcymi, którzy ustanowili nowy porządek świata. Wspomniany XCOM, zapomniana już tajna organizacja paramilitarna, musi uderzyć ponownie, aby odzyskać kontrolę nad Ziemią i uwolnić ludzi spod jarzma kosmitów.

Gra zapowiada się całkiem dobrze, szczególnie z uwagi na mnóstwo nowości. Gracze będą mogli przejąć kontrolę nad Avengerem, statkiem dostawczym obcych, który został przerobiony na mobilną kwaterę dowódczą XCOM. Przeprowadzać ataki na całym świecie i budować poparcie. W grze ma pojawić się aż pięć klas żołnierzy, każda ze swoim własnym drzewkiem umiejętności, w tym nowe umiejętności klasowe, co pozwoli na stworzenie armii idealnej do twojego planu.

Nowy system rozgrywki pozwala na większą swobodę w walce. Stan świata wpływa na otoczenie, w którym toczą się bitwy w trakcie każdej z misji. Gracze będą mogli się ukrywać, by przygotować zasadzkę na patrole wroga. Oczywiście nie zapomniano o fanach modyfikacji. Narzędzia stworzone z myślą o społeczności pozwolą stworzyć własne kampanie, obcych, klasy i różne elementy strategiczne, którymi będzie można podzielić się w Warsztacie Steam.

Cóż, sporo tych informacji, a z pewnością zachęcają one do zainteresowania się tym tytułem. Poniżej możecie zobaczyć okładkę gry XCOM 2 oraz jeden z pierwszych trailerów.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/XCOM-2-Temp-2D-Packshot-PEGI.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=jVf-lCVYI6k” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55ba259a41310d860750b409″]

Written By
More from Patryk

Kolejny, rewelacyjny gameplay z gry Project CARS

Project CARS to gra wyścigowa Slightly Mad Studios, która pojawi się na...
Read More