Xbox Polska prezentuje program „Xbox XY” w serwisie YouTube

W rodzimej przestrzeni YouTube żyje i rozwija się PlayStation Polska Extra. Teraz czas na odpowiedź Xbox Polska, które organizuje swój własny program.

Microsoft udostępnił pierwsze odcinki gamingowego show „Xbox XY”. Program prowadzą Marcelina Zawadzka, prezenterka telewizyjna, modelka i Miss Polski 2011 oraz Piotr Szychowski, gracz, recenzent, prowadzący programy gamingowe na YouTube.

Prowadzący przybliżą widzom świat elektronicznej rozrywki. Co najmniej dwa razy w miesiącu w programie pojawią się recenzje gier na konsole Xbox, jak również relacje z najważniejszych imprezy gamingowych, sportowych i kulturalnych oraz wywiady i spotkania z przedstawicielami branży i gośćmi specjalnymi.

Pierwsze dwa odcinki poświęcone są odbywającym się w Kolonii targom gamescom 2015. Marcelina i Piotr zaprezentowali m.in. najlepszy katalogu gier w historii konsoli Xbox.

Program nagrywany jest w dedykowanym studio oraz podczas imprez związanych z tematyką gier i rozrywką. Stałym elementem „XY” będą wywiady z zaproszonymi gośćmi oraz odwiedziny u producentów gier. Planowane są również działania obejmujące platformę Twitch oraz Instagram.

Zapowiedzi oraz unikalne materiały z backstage „XY” publikowane będą cyklicznie na kanale Xbox Polska na Facebooku.

Za koncepcję, egzekucję oraz produkcję programu odpowiada należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencja Isobar.

[informacja prasowa]

 

[interaction id=”55840e5d550b50ef3b367250″]

Written By
More from Patryk

Klasyczne Nuketown powraca do Call of Duty: Black Ops 3

Activision przed premierą gry Call of Duty: Black Ops 3 działa swoim...
Read More