Xbox One w zestawie z Assassin’s Creed: Unity oraz Black Flag?

Pojawiły się informacje na temat zestawu Xbox One wraz z grami Assassin’s Creed: Unity oraz Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.
Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.

 

Australijska sieć sklepów o nazwie Gameware udostępniła w sieci bardzo interesujące zdjęcie nowego zestawu Xbox One. Całkiem prawdopodobne, że na rynek trafi konsola Microsoftu wraz z grami Assassin’s Creed: Unity oraz Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez rzeczony sklep, na rynku pojawi się Xbox One w dwóch konfiguracjach. Zestaw Xbox One wraz z sensorem ruchowym Kinect 2.0. ma kosztować 509, 99 euro. Wersja najnowszej konsoli z Redmond bez gadżetu Kinect 2.0 ma kosztować 409, 99 euro.

W skład zestawu wejdzie konsola Xbox One z dyskiem o pojemności 500 GB, okablowanie oraz kontroler. Zestawy przygotowano więc z myślą o graczach lubiących serię o Asasynach, bowiem dwie odsłony serii Ubisoftu to całkiem łakomy kąsek dla graczy. Jednakowoż Microsoft ani Ubisoft nadal nie potwierdziły rzeczonej oferty.

Premiera najnowszej odsłony serii nastąpi już 13 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Dopiero wtedy przekonamy się, z jakiego kalibru grą mamy do czynienia.

Podoba Ci się taki zestaw?
Podoba Ci się taki zestaw?
Written By
More from Patryk

Just Cause 3 – gameplay sięgający 60 minut powie Ci wszystko o tej grze

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad zakupem Just Cause 3 na którąś z...
Read More