Xbox One w Polsce 5 września 2014!

Xbox One to najnowsza konsola firmy Microsoft, wyposażona w sensor ruchowy Kinect.

W sieci pojawiły się oficjalne informacje firmy Microsoft, która poinformowała o dokładnej dacie debiutu konsoli Xbox One w Polsce.

W tym roku Xbox One ma mieć najlepszy zestaw gier zaprezentowany na targach E3 od lat!
W tym roku Xbox One ma mieć najlepszy zestaw gier zaprezentowany na targach E3 od lat!

Microsoft ma przyjemność poinformować, że konsola Xbox One będzie oficjalnie dostępna w Polsce od 5 września 2014 r. w cenie zbliżonej do 399 euro. Każdy zestaw składać się będzie z konsoli Xbox One wyposażonej w 500 GB dysk twardy, odtwarzacz płyt Blu-ray oraz wbudowane Wi-Fi, a także bezprzewodowy kontroler i 14-dniowy abonament Xbox Live Gold dla nowych użytkowników.

Dostępne będą również zestawy konsoli Xbox One z sensorem Kinect. Wybierając tę wersję klienci uzyskają dostęp do gier i rozrywki dostępnych wyłącznie na Xbox jak sterowanie za pomocą gestów ciała, logowanie się na podstawie danych biometrycznych, rozmowy wideo przez Skype czy odczytywanie kodów QR a także rozszerzonych możliwości w takich grach jak Kinect Sports Rivals, Dead Rising 3 czy Project Spark.

Lista tytułów startowych w Polsce będzie ogromna – znajdą się na niej najbardziej oczekiwane hity jak Forza Horizon 2 i Halo: The Master Chief Collection – gra zawierać będzie tryb beta rozgrywki multiplayer z Halo 5: Guardians.

 

Xbox One w pełnej krasie. W Polsce dostępny od 5 września!
Xbox One w pełnej krasie. W Polsce dostępny od 5 września!
Written By
More from Patryk

Tom Clancy’s The Division – scenariusz gry MMO z interesującym zakończeniem

Tom Clancy’s The Division to nie tylko gra MMO, ale również typowa...
Read More