Xbox One sprzedawane w zestawie z Gears of War: Ultimate Edition

Firma Microsoft stawia na sprawdzone marki przy promocji Xbox One z dyskiem 500 GB. Kolekcja Gears of War: Ultimate Edition będzie dołączana do konsoli w USA.

Amerykańska korporacja będzie sprzedawała kolekcję Gears of War: Ultimate Edition wraz z konsolą Xbox One 500 GB w Stanach Zjednoczonych. Popularność tego zestawu za granicami USA z pewnością będzie równie wysoka.

Microsoft zapowiedział takiego bundle packa na imprezie Comic – Con w San Diego. Oferta będzie aktualna do wyczerpania zapasów, a zestawy zadebiutują na tamtejszym rynku już 25 sierpnia tego roku.

Zainteresowani otrzymają konsolę, kontroler, okablowanie oraz kod na cyfrową wersję gry Gears of War: Ultimate Edition. Trochę szkoda, że nie jest to edycja pudełkowa, ale najwyraźniej Microsoft przyzwyczaił się już do rozprowadzania bundle packów właśnie z cyfrowymi wersjami gier na Xbox One.

Ponadto w pudełku z konsolą pojawi się kod na wczesny dostęp do trybu wieloosobowego w Gears of War 4 (!), skórka dla postaci Superstar Cole, jak również 14 – dniowy dostęp do Xbox Live Gold.

Cena konsoli Xbox One 500 GB wraz z grą Gears of War: Ultimate Edition została ustalona na 349 dolarów. Premiera już w sierpniu w Stanach Zjednoczonych, my jednak czekamy na informacje dotyczące Europy.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/gears-of-war-ultimate-edition-will-be.html]

xboxone-500gbconsole-gowultimateedition

Written By
More from Patryk

Electronic Arts twierdzi, że Battlefield 4 odniósł sukces

Battlefield 4 jest grą zaprojektowaną przez studio DICE z gatunku fps. Gra...
Read More