Xbox One otrzyma funkcję robienia screenów w 2015

Microsoft wprowadzi w 2015 roku możliwość robienia screenów z gier. Aktualizacja będzie dostępna na Xbox One dopiero w przyszłym rok

Microsoft wprowadził na rynek Kinecta wraz z premierą Xbox One.
Microsoft wprowadził na rynek Kinecta wraz z premierą Xbox One.

Koncern Microsoft sukcesywnie udostępnia kolejne aktualizacje dla swojej konsoli Xbox One. Już w listopadzie otrzymamy kolejnego patcha, który szerzej opisywaliśmy pod tym adresem. Amerykańska firma nadal nie udostępniła możliwości wykonywania screenów z gier, funkcja będzie dostępna dopiero w 2015 roku.

Xbox One jest wyposażony w aplikację pozwalającą zapisywanie obrazu wideo na dysku konsoli, ale gracze nadal nie mogą robić screenów systemowo. Phil Spencer, szef działu Xbox, już wcześniej zapowiadał to rozwiązanie.

”Nowy rok przyniesie świeże rozwiązania, zobaczycie wtedy opcję robienia screenów z gier. To trochę wymagające pod względem technologicznym, ale nasi inżynierowie aktualnie nad tym pracują. Wszyscy gracze oczekują na to rozwiązanie i my to rozumiemy.” – IGN, Phil Spencer.

Konkurencyjne PlayStation 4 może wykonywać screeny oraz zapisywać obraz wideo już od dnia premiery (SHARE). Co więcej, japoński gigant również udostępnił całkiem ciekawe oprogramowanie do obróbki filmów wideo i zapisywaniu ich na zewnętrznych dyskach. Czekamy na ofertę Microsoftu w tej sprawie.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/xbox-one-screenshot-feature-coming-in-2015/]

Pod nieobecność funkcji robienia screenów w Xbox One można pobawić się trybem fotograficznym w Forza Motorsport 5!

Forza-Cover-Photo

Written By
More from Patryk

Destiny otrzyma wersję demonstracyjną

Activision zdecydowało się udostępnić graczom wersję demonstracyjną gry Destiny na PlayStation 4,...
Read More