Wytwórnia Warner Bros pracuje nad dwiema nowymi grami na podstawie komiksów

Firma Warner Bros aktualnie pracuje nad dwiema nowymi grami w oparciu o komiksy. Nie wiemy o jakich bohaterach mowa, ale projekty się rozwijają.

W sieci pojawiły się informacje na temat przyszłości komiksowych marek, nad którymi pieczę ma Warner Bros. Wydawnictwo aktualnie pracuje nad dwiema nowymi grami na podstawie komiksów i szuka nowych, utalentowanych pracowników do współpracy. Pojawiło się oficjalne ogłoszenie o pracę, na które z pewnością odpowie wielu ambitnych producentów gier wideo.

„Rekrutujemy! Jesteśmy rozwijającym się zespołem z dwoma rozpoczętymi projektami AAA, których zadaniem będzie poszerzenie obecności uniwersum DC Comics w przestrzeni wirtualnej” – możemy przeczytać na stronie Warner Bros Games.

Dotychczas studio Warner Bros. Montreal odpowiedzialne było za stworzenie gry Batman: Arkham Origins, a także fabularnego rozszerzenia do Batman: Arkham Knight. Teraz zespół planuje kolejne dwie, duże produkcje będące adaptacjami komiksów, aczkolwiek nadal nie wiemy, o jakie marki konkretnie chodzi.

Oczywiście mowa tutaj o komiksach spod znaku DC Comics, a więc bardzo prawdopodobne, że chodzi o kolejną grę w klimatach Batmana, możliwe że Supermana, albo Suicide Squad.

Najważniejsze jednak, że coś faktycznie dzieje się w temacie marek DC Comics. Batman od Rocksteady to zasłużona seria gier wideo, która wyniosła Mrocznego Rycerza na szczyt list przebojów. Może czas dać szansę również innym bohaterom tego wydawnictwa, ja osobiście chciałbym zobaczyć grę wideo z udziałem Hawkgirl albo Green Arrow.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/hawkgirl.jpg”]
Written By
More from Patryk

Battlefield 4: Wojna na Morzu – pierwsze screeny

DICE opublikowało nowe zdjęcia z dodatku Wojna na Morzu do gry Battlefield...
Read More