Wysyp screenów z dodatku DLC do gry DriveClub

Autorzy gry DriveClub zamieścili w sieci galerię screenów przedstawiających gameplay oraz zawartość dodatku w formie DLC.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Downforce DLC to paczka dodatkowej zawartości przeznaczona dla gry DriveClub, która dostępna jest dla graczy na PlayStation 4. Tym razem autorzy ze gry ze studia Evolution dają szansę rzucić okiem na dwie kolejne maszyny, a są nimi – Chevrolet Corvette Z06 Centennial Edition oraz Koeningsegg One:1.

Dodatkowo jeden z twórców gry, Paul Rustchynsky, wyjawił kilka ciekawych informacji na temat przyszłości DriveClub. Już niebawem ma pojawić się możliwość większej ingerencji w ścieżkę dźwiękową gry. Może to znaczyć, że gracz będzie mógł dowolnie ustawiać sobie playlistę bądź też Evolution Studios planować może uaktualnienie listy piosenek. Co więcej, studio pracuje również nad usprawnieniem rozgrywki wieloosobowej i wyeliminowaniem pomniejszych błędów.

DriveClub dostępne jest tylko i wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Gra zebrała średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 71 punktów. Twórcy obiecali długofalowe wsparcie gry dodatkami DLC.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/23/ps4-exclusive-driveclubs-new-screenshot-show-this-weeks-dlc-cars-eye-popping-details/]

Tags from the story
, , , , , , ,
Written By
More from Patryk

inFamous: Second Son na szczycie listy przebojów w Wielkiej Brytanii

UK Video Game Chart to cotygodniowa lista najczęściej wybieranych gier w branży....
Read More